Apie mus

Komanda

Fixman pagrindinė stiprybė yra mūsų komanda. Esame lyg energinga ir kūrybinga šeima, kurios bendras tikslas – sukurti nuostabias ir inovatyvias vaikų žaidimų ir lauko sporto aikšteles bei poilsio zonas. Mėgautis ir džiaugtis savo darbu yra neatsiejama mūsų profesijos dalis, todėl tiek darbe, tiek gyvenime mokame mėgautis išlikdami profesionalais. Visi mūsų komandos nariai, nuo biuro darbuotojų iki montavimo specialistų, tiki atstovaujamų produktų kokybe ir nauda teikiama visuomenei.

Fixman įmonė

Mes specializuojamės tik kokybiškų vaikų žaidimų aikštelių įrengime. Mūsų asortimente taip pat galima rasti lauko sporto treniruoklių įrangos, mažosios architektūros elementų ir, žinoma, platų įvairios, pritaikytos įrenginių kritimo aukščiui, dangos pasirinkimą.

Mūsų misija, vizija ir vertybės

Mūsų misija yra pateikti savo klientams kokybišką įrangą, gaminamą pasaulyje pripažintų savo srities lyderių. Vieni ryškiausių jų yra Suomijos kompanija Lappset, jau virš 50 metų gaminanti ir tiekianti pasaulinei rinkai vaikų žaidimų aikštelių, lauko treniruoklių ir mažosios architektūros produktus. Mūsų vizija yra tapti vienu iš Baltijos šalių lyderių, kuriančių inovatyvius ir unikalius vaikų žaidimų aikštelių ir lauko aikštynų projektus, kurie yra patvarūs, kokybiški ir įtraukiantys. Mūsų vertybės yra greita komunikacija, produktyvus bendravimas, kokybiškas projektų atlikimas laiku. Mes esame žaidimų ekspertai!

Įmonės istorija

Fixman įkurta 2007 m. ir per trumpą laiką tapo viena lyderiaujančių įmonių Latvijoje, daug dėmesio skirdama saugos ir kokybės reikalavimams. 2010 m. Fixman pradėjo plėsti savo veiklą ir įkūrė padalinį Estijoje, o 2018 m. ir Lietuvoje. Per šį 15-os metų laikotarpį buvo įgyvendinta daug įvairių projektų ir sukauptas platus patikimų klientų ratas. Fixman nuolat auga, tobulėja ir toliau vysto naujus įdomius projektus.

Kokybės standartai, saugumas ir sertifikatai

Mes sukaupėme jau daugiau nei 15 metų patirtį vaikų žaidimų aikštelių sektoriuje ir esame vieni pažangiausių bei kompetentingiausių šioje srityje, teikiančių kokybišką ir ilgaamžišką produkciją. Visi mūsų projektai yra atliekami remiantis galiojančiais saugumo standartais ir užtikrina, kad įranga yra montuojama pagal gamintojo instrukcijas ir yra sertifikuota bei atitinka higienos normų reikalavimus. Pagrindiniai saugumo standartai, kuriais mes remiamės yra žaidimų aikštelių įrangos ir dangos saugumo standartai EN1176 bei EN1177, lauko sporto įrangos saugos reikalavimų standartas EN16630 ir parkūro įrangos saugos reikalavimų standartas EN16899. O siekdami operatyviai ir kokybiškai teikti paslaugas, mes įsidiegėme Kokybės vadybos sistemą pagal LST EN ISO9001:2015 standartą ir Aplinkos apsaugos vadybos sistemą pagal LST EN ISO 14001:2015 standartą.

Mūsų komandos nariai

Mūsų komanda Lietuvoje

Mūsų komanda Latvijoje

Mūsų architektų komanda

Mūsų komanda Estijoje

Montavimo komanda

Profesionali montavimo komanda savo darbe preciziškai vadovaujasi montavimo instrukcijomis, architektų pateiktas brėžiniais ir saugumo standartais, kaip pvz. EN1176 nustatytais reikalavimais. Visuose objektuose mūsų vaikų žaidimų aikštelės yra akredituojamos pirmosios patikros metu.