Prekės ženklai

Lappset

Yalp

Norna Playgrounds

RubRig

GSWeb

Percussion Play

Lappset

Lappset yra mūsų pagrindinis ir svarbiausias partneris. Lappset siūlo aukštos kokybės vaikų žaidimų aikšteles. Platus Lappset produktų asortimentas apima tiek klasikinius medinius gaminius, tiek ir vandalams atsparius plieninius įrenginius, tiek ir kompiuterizuotus interaktyvius lauko žaidimus. Lappset yra gerai žinomas dėl savo medžiagų kokybės, ilgo įrenginių gyvavimo ciklo ir naujovių dizaino ir funkcionalumo srityse.
Lappset grupė įkurta 1970 metais kaip vieno žmogaus įmonė, o šiuo metu ji tapo viena didžiausių žaidimų aikštelių gamintojų Europoje. Lappset gaminiai eksportuojami į daugiau nei 60 šalių visame pasaulyje ir yra gerai žinomas aukščiausios kokybės prekės ženklas.
Visi Lappset gaminiai atitinka EN 1176 saugos normas ir yra sertifikuoti TÜV.

Yalp

Yalp yra olandų įmonė, kuri specializuojasi modernių ir inovatyvių žaidimo įrenginių gamyboje. Jos tikslas – sukurti gaminius, kurie kiekvienam suteiktų galimybę mesti iššūkį sau ir užsiimti fizine veikla lauke.
Yalp yra patyrusi įmonė, gamybą pradėjusi 2006 m., siekianti sukurti visiškai naujo tipo įrenginius, tinkančius naujos kartos vaikams.
Šiuo metu įmonė siūlo interaktyvius vaikų žaidimų aikštelių sprendimus, kuriuose kompiuteriniai žaidimai derinami su pramogine ir edukacine fizine veikla lauke.

Norna

NORNA PLAYGROUNDS yra Šiaurės šalių paslaugų ir gamybos įmonė, kurianti, gaminanti ir tiekianti aukščiausios kokybės natūralią vaikų žaidimų aikštelių įrangą ir sprendimus joms. Kartu su tiekėjais jie tiekia produktus į didžiąją pasaulio dalį.
NORNA savo įrangai pirmiausia naudoja Robinia medieną. Robinia mediena užtikrina ne tik ilgą tarnavimo laiką, kai liečiasi su žeme, bet ir užima aukščiausią vietą pagal tvirtumą spaudimui, atsparumą tempimui ir stiprumą lenkimui.
Taip pat NORNA PLAYGROUNDS įranga suprojektuota taip, kad atitiktų saugios vaikų žaidimų aikštelės reikalavimus, numatytus EN 1176 saugumo standarte.

Rubrig

RUBRIG – tai apsauginių guminių plytelių, pasižyminčių amortizacinėmis savybėmis gamintojas. Apsauginės guminės plytelės pagamintos iš perdirbtos gumos SBR ir naujos gumos EPDM granulių, tarpusavyje surištų poliuretano rišikliu. Įmonė gamina su išskirtine, modernia, kompiuterizuota įranga, pagaminta Vokietijoje, todėl RUBRIG gamykla yra naujausia ir pažangiausia apsauginių guminių plytelių gamykla Europoje, įsikūrusi Latvijoje.
Gamintojas naudoja universitetuose atliekamus tyrimus nuolatiniam gamybos vystymui, novatoriškų grindų sistemų kūrimui ir testavimui.
Pagrindinis jų gaminys – saugios apsauginės guminės plytelės, skirtos sporto, vaikų ir kitiems lauko bei vidaus infrastruktūros objektams su dideliu traumų rizikos faktoriumi. RUBRIG gaminiai atitinka smūgius sugeriančios vaikų žaidimų aikštelių apsauginės dangos standartą EN 1177:2018, taip pat kitus taikomus standartus ir pramonės reikalavimus.

GSWeb

GSWeb yra Pietų Korėjos įmonė, gaminanti patvarias tinklines konstrukcijas ir tinklines piramides. GSWeb turi platų gaminių asortimentą ir taip pat tiekia tinklų komponentus įvairiems žinomiems Europos gamintojams.
Visi tinklai sukurti taip, kad būtų saugūs vaikams, jie yra padengti nailono (poliamido) danga ir yra įvairių spalvų, visi tinklai yra kombinuoti lynai sudaryti iš šerdies, kuri apvyta vijomis, taip užtikrinant saugumą ir ilgaamžiškumą.
Dėl savo geometrinių konstrukcijų ir medžiagų lankstumo GSWeb produktai puikiai papildo kiekvieną žaidimų erdvę ir pritraukia daug vaikų.

Percussion Play

Percussion Play yra šeimos Anglijoje verslas.
Percussion Play gamina tik lauko muzikos instrumentus, kurie suteikia naujų muzikinių potyrių ir garsų tiek pradedantiesiems, tiek jauniems muzikantams.
Percussion Play lauko muzikos instrumentai parduodami daugiau nei 30 šalių.

Kiti partneriai

Ar turite daugiau klausimų?

Nedvejodami susisiekite su mumis, jei kyla bet kokie klausimai