Privatumo politika Ši privatumo politika informuoja apie privatumo praktiką ir asmens duomenų tvarkymo principus, susijusius su Fixman LT, UAB, įm. k. 304466984, buveinės adresas Senasis Ukmergės kel. 4, Užubalių k., LT-14302 Vilniaus r. internetine svetaine ir teikiamomis paslaugomis. Iškilus klausimams dėl duomenų tvarkymo, prašome susisiekti su mumis el. pašto adresu info@fixman.lt.

Kokią informaciją mes gauname?

Mes gauname asmens duomenis, kuriuos mums savanoriškai pateikiate el. paštu, pildydami internetinę užklausą ar kitaip tiesiogiai bendraujami su mumis. Siųsdami užklausą Jūs turite nurodyti savo vardą, pavardę, kontaktinius duomenis ir kitą informaciją, kurią norite mums pateikti.

Kaip naudojame Jūsų pateiktus asmens duomenis?

Mes naudojame gautus asmens duomenis, kad

Laikydamiesi norminių teisės aktų reikalavimų mes galime perduoti Jūsų informaciją trečiosioms šalims, bendradarbiavimo su teisėsaugos institucijomis tikslais, kad padėtume užkirsti kelią nusikalstamai veiklai ir apsaugotume Jūsų, mūsų ir kitų asmenų teises.

Kaip mes saugome asmens duomenis?

Siekdami apsaugoti Jūsų asmens duomenis, mes naudojame įvairias technines ir organizacines saugumo priemones. Jūsų asmens duomenys prieinami tik įgaliojimą turintiems asmenims.

Kiek laiko saugome Jūsų asmens duomenis?

Mes saugome jūsų asmens duomenis tik tiek, kiek to reikia numatytais tikslais ir kiek nurodyta norminiuose teisės aktuose.

Kaip mes naudojame slapukus?

Slapukai – tai nedidelė teksto rinkmena, kurią svetainė išsaugo jūsų kompiuteryje. Jie naudojami siekiant užtikrinti tinklalapio veikimą, taip pat teikti informaciją tinklalapio savininkams. Šiame tinklalapyje galima nustatyti šiuos slapukus:

Kaip atsisakyti slapukų?

Norėdami atsisakyti slapukų galite naudoti daugumos naršyklių teikiamą privataus naršymo režimą (privatų langą, inkognito langą arba InPrivate langą). Visi slapukai, sukurti naudojant privataus naršymo režimą, bus ištrinti, kai tik uždarysite visus naršyklės langus. Galite naudoti nemokamus įrankius kaip „Your Online Choices“ arba „YourAdChoices“, kad atsisakytumėte gauti ir naudoti informaciją, reikalingą tiksliniam skelbimui rodyti.

Jūsų su asmens duomenimis susijusios teises.

Jeigu esate duomenų subjektas su EU GDPR/ES BDAR (pavyzdžiui, jei esate ES pilietis ir teikiate mums savo asmens duomenis), turite toliau minėtas su asmens duomenimis susijusias teises: