Paslaugos

Projekto rengimas

Projektavimas

Produktų tiekimas

Montavimas

Priežiūra

Projekto rengimas

Mes galime padėti parengti projektą. Net jei turite idėją, bet nežinote kaip ją įgyvendinti, galime padėti paruošti reikiamą projektui dokumentaciją ir pasiūlyti konsultaciją dėl projekto rengimo proceso.

Mes galime padėti parengti projektą.

Projektavimas

Mūsų talentinga ir kūrybinga komanda specializuojasi vaikų žaidimų, lauko treniruoklių aikštelėse ir poilsio zonose, pritaikant kiekvienai teritorijai modernius ir unikalius sprendimus.

Kiekvienam klientui pateikiame galimybes, atitinkančias Jų norimos vietos stilių, plotą ir biudžetą.

Taip pat kuriame naujus gaminius, pritaikome standartines įrangos formas, spalvas ir funkcijas.

Produktų tiekimas

Mes dirbame tik su patikimais produktų tiekėjais.

Mūsų partneriai yra pasaulyje žinomi aukštos kokybės vaikų žaidimų aikštelių įrangos, lauko treniruoklių, muzikos instrumentų gamintojai – Lappset, Yalp, GSWeb, Percussion Play ir kt.

Ilgalaikis bendradarbiavimas su partneriais ir jų palaikymas, leidžia mums greitai orientuotis rinkoje ir laiku įgyvendinti projektus.

Montavimas

Mūsų energinga ir profesionali montuotojų komanda užtikrina kokybišką vaikų žaidimų aikštelių, lauko sporto aikštelių įrengimą.

Turėdami daugiau nei 15-os metų patirtį Baltijos šalyse, esame vieni labiausiai patyrusių ir kompetetingiausių šioje srityje.

Visi darbai atliekami vadovaujantis galiojančiais saugumo standartais, įranga montuotuojama pagal gamintojo instrukcijas ir atitikta EN1176 standartą.

Priežiūra

Mes siūlome kasdienę vaikų žaidimų aikštelių priežiūrą, kuri yra labai svarbi sudedamoji dalis, norint išlaikyti vaikų žaidimų aikštelę saugią, gražią ir pratęsti jos eksploatavimo laiką.

Vaikų žaidimų aikštelės turi būti reguliariai tikrinamos, o žalai ir vandalizmui turi būti užkirstas kelias per trumpiausią įmanomą laiką.

Taip pat mes siūlome konsultacijas projektuojant ir įrengiant vaikų žaidimų aikšteles, organizuojame kasmetines patikras.

Jei domitės mūsų produktais, turite klausimų ar nežinote nuo ko pradėti, mielai Jums padėsime!

INGA LIUDVINAVIČIENĖ

FIXMAN LT, UAB direktorė