Sveiki atvykę į Teqball – žaidimą, kuris užkariauja pasaulį!

23/01/2024
teqball game

Ar kada susimąstėte, kas nutiktų jei sujungtume futbolą, stalo tenisą ir lenktą stalą?

 

 

Sveiki atvykę į Teqball – žaidimą, kuris užkariauja pasaulį!

Tai klasikinė naujiena rekordiniu greičiu užkariaujanti milijonus širdžių. 

 

„Teqball“ atsirado 2012 m., trijų futbolo entuziastų: Gábor Borsányi, György Gattyán ir Viktor Huszár sumanymu. Jo esmė yra revoliucinis lenktas stalas – dviejų metų kruopštaus bandymo ir tyrimų produktas. Tvirtas organinio stiklo tinklelis užtikrina nenutrūkstamus žaidimus, paversdamas svajonę realybe.

Tai ne tik žaidimas – tai futbolo ir stalo teniso sintezė, reikalaujanti greito mąstymo, budrumo ir greitų rankų judesių. Be žaidimo taktinių aspektų, Teqball ugdo komandinę dvasią, ištvermę ir protinį susikaupimą.

Taisyklės paprastos – pataikyti į kamuolį bet kuria kūno dalimi, išskyrus rankas, nusiunčiant jį į varžovo pusę ir nesmūgiuojant iš eilės kelis kartus ta pačia kūno dalimi.

Nekantrauji išbandyti pats?

Mūsų TEQ ONE stalą rasi Vilniuje, prie Baltojo tilto esančioje sporto aikštelėje.

 

Kodėl Teqball?

  • Tobulinkite savo įgūdžius futbole: lavinkite kamuolio valdymą ir koordinaciją, gerinkite ištvermę, judrumą, pažinimo savybes ir techninius įgūdžius.
  • Nesvarbu koks jūsų amžius, lytis ar kokia sporto šaka užsiimate – Teqball skirtas visiems
  • Čempiono potencialas: Įvaldykite Teqball ir galbūt atsidursite profesionalios karjeros kelyje. Žaidimo populiarumas auga!
  • Pasaulio tyrinėjimas: Teqball atveria duris į tarptautinius renginius ir siūlo karjeros galimybes šioje besiformuojančioje sporto šakoje.
  • Pasaulinis pasiekiamumas: Teqball tinklas išsiplėtęs iki 130 įsteigtų nacionalinių federacijų.

 

Teqball išskirtinumo privalumai yra tokie, kad  apima ne tik savo sportinę sritį. Nuo koordinacijos iki judrumo, jis įdarbina visas pagrindines raumenų grupes. Nenuostabu, kad geriausi futbolo klubai, tokie kaip Madrido „Real“, „Chelsea“, „PSG“, „Ajax“ ir „Arsenal“, įtraukia „Teqball“ į savo treniruočių režimą.

Prisijunkite prie Teqball entuziastų lygos, tą jau padarė tokios legendos kaip Ronaldinho, Luisas Figo, Simo Sabroso, Robertas Piresas ir Seanas Garnieris.

 

Jo daugiafunkciniškumas neapsiriboja profesionaliu sportu, todėl jis puikiai tinka įvairiose aplinkose. Nuo mokyklų iki sporto arenų ir vaikų žaidimų aikštelių.

Viena iš išskirtinių „Teqball“ savybių yra lengvas pritaikymas skirtingoms erdvėms.

Mokykloms, siekiančioms pagerinti vaikų susidomėjimą sportu, Teqball siūlo patrauklią ir dinamišką veiklą, kuri gerina koordinaciją, reakcijos laiką ir komandinį darbą.

Patogus vartotojui dizainas užtikrina, kad bet kokio amžiaus ir įgūdžių žaidėjai galėtų lengvai įsitraukti į žaidimą ir skatintų vienybės jausmą.

 

Sporto arenos gali panaudoti greitą ir intensyvų “Teqball” žaidimą, siekdamos žiūrovams sukurti jaudinančią patirtį ir emociją, nesvarbu, ar įdiegta kaip atskira funkcija, ar įtraukta kaip papildoma sporto šaka.

Puikios emocijos ir įspūdžiai garantuoti.

 

Teqball puikiai tinka vaikų žaidimų aikštelėse, žinomoms kaip skatinančioms fizinį aktyvumą ir socialinį bendravimą.

Dėl žaidimo pritaikymo ant įvairių paviršių ir atsparumo oro sąlygoms jis yra mažai priežiūros reikalaujantis, tačiau labai veiksmingas lauko žaidimų aikštelių priedas.

Dėl jo atsparumo oro sąlygoms, organizacijos, kurios ieško ilgalaikės ir patrauklios veiklos savo bendruomenėms, tai yra puiki investicija, nes galimybė naudotis stalu išlieka visus metus.

 

Pasiruošę pradėti savo kelionę su Teqball?

Tad kviečiame susipažinti su geriausiu mūsų Teqball įrangos pasiūlymu.

Nedvejodami susisiekite su mumis, jei kyla bet kokie klausimai

Peržiūrėkite mūsų
gaminius