Kūno rengybos įranga atstoja viską

30/11/2021
2009 m. intensyvios mankštos pasaulio čempionu Mikko Salo

Naudokite savo kūno svorį jėgoms ir ištvermei ugdyti lauke!

Kūno rengybos entuziastai ir sportininkai pastebėjo, kad galima gana intensyviai treniruotis naudojant savo kūno svorį. Kūno svorio treniruotės (dar žinomos kaip Kalistenika) yra puiki kūno rengybos sporto šaka ta prasme, kad galima pradėti mankštintis, jei tik yra tinkama sporto įranga. „Lappset Fitness“ vietose galima vienu metu sutelkti dėmesį į konkrečias raumenų grupes arba efektyviai padidinti širdies ritmą. Kūno svorio treniruotės didina ištvermę, mobilumą ir jėgą. Kartu tai gerina pusiausvyrą ir greitį bei judrumą. Puikiai suplanuotos vietos kūno rengybai lauke su tam skirtais įrenginiais kelia iššūkių tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems naudotojams, nes įranga leidžia įvairiai keisti mankštos rutiną. Treniruojantis su „Lappset Fitness“ įrenginiais ir pritaikant pakartojimų skaičių bei tempą, sportas gali patenkinti jūsų poreikius, nesvarbu, ar esate atsitiktinis ar aktyvus sporto mėgėjas ar sportininkas.

SUKURTA PROFESIONALŲ

Efektyvus ir tvirtas dizainas, sukurtas kartu su profesionalais

„Lappset Fitness“ įrangos konstrukcija atspindi energiją, susijusią su sportu. Visa kūno rengybos koncepcija buvo sukurta kartu su 2009 m. intensyvios mankštos pasaulio čempionu Mikko Salo ir pirmuoju Suomijos „CrossFit Kids“ instruktoriumi Anu Puonti.

Mūsų kūno rengybos įrangoje derinamas medis ir metalo medžiagos. Naudojamos medžiagos yra kruopščiai parinktos, kad patenkintų naudotojų poreikius. Pavyzdžiui, įrenginiai nėra nei per karšti, nei per šalti liesti, taip pat jie nėra slidūs.

Galima rinktis iš keturių spalvų paletės. Spalvos priderintos prie kitų mūsų įrenginių, tokių kaip „Street workout“, „Senior Sport“ ir „Finno“ žaidimų aikštelės įrangos linijos. Tai leidžia sukurti harmoningas lauko zonas skirtingoms kartoms ir naudotojų grupėms.

Parengti kūno rengybos parkai sukurti taip, kad būtų galima treniruoti visas raumenų grupes parke.

Parengti kūno rengybos takeliai ypač tinkami naudoti, pavyzdžiui, mokyklų kiemuose ir paaugliams. Treniruojantis mokyklos kieme galima puikiai pasivaržyti su draugais!

GALIMA RINKTIS IŠ KETURIŲ SPALVŲ

Lėtas
(Numatytoji kūno rengybos gaminių spalva.)
Aktyvus
Tvirtas
KŪNO RENGYBOS ĮRANGA
Džiugus

LENGVA PRADĖTI SPORTUOTI NAUDOJANT QR KODUS

Kūno rengybos įrenginiai yra sukurti taip, kad atitiktų tiek intensyvios mankštos mėgėjų, tiek paprastų naudotojų poreikius, todėl visuose mūsų kūno rengybos įrenginiuose yra įdiegti QR kodai, įjungiantys instruktuojančius WOD vaizdo įrašus. WOD terminas yra vartojamas intensyviai mankštai, nusakant dienos treniruotę.

Pradėti sportuoti paprasta!

Žiūrėkite WOD pavyzdžius žemiau:

Taip pat mūsų youtube kanale rasite pratimų vaizdo įrašus

Nedvejodami susisiekite su mumis, jei kyla bet kokie klausimai

Peržiūrėkite mūsų
gaminius