Parko sūpynės Oazė

1. Centrinė grindų dalis veikia kaip stabdis, todėl grindys ir visos sūpynės yra stabilios įeinant ar išeinant iš sūpynių, t.y. visada stovint ant centrinių grindų. Šis mechanizmas yra patentuotas Lappset. Be tokių stabdžių sūpynės yra labai nestabilios, todėl netgi visiškai sveikiems žmonėms yra šiek tiek rizikingos, jau nekalbant apie pagyvenusius ar neįgalius žmones, kurių pusiausvyra ir fizinis pajėgumas yra mažesnis. Kadangi suolas ir grindys yra vientisos konstrukcijos, nesunku ir saugu atsistoti, atsisėsti, suoliukas nepajuda iš vietos stojantis ar sėdantis.
2. Ant suolo patogu ir stabilu sėdėti, nejaučiama baimė nukristi nuo suoliuko / sūpynės. Rėmo konstrukcija suprojektuota taip, kad įeidami ar supdamiesi sūpynėse galėtumėte saugiai laikytis vertikalių strypų, rankų atramų (suolo),nes jie turi saugų atstumą nuo laikančiojo rėmo.
3. Rėmas pagamintas iš plieno, todėl yra patvarus ir stabilus.

Neįgaliojo vežimėlio naudotojas įvažiuoja arba yra įvežamas į sūpynes, ir jis gali sūpynėse sėdėti vežimėlyje arba sėdėti ant suoliuko (vienas pats, jei pajėgus, arba su padėjėju). Vežimėlio stabdžiai turi būti užfiksuoti tol kol supynės juda.

GamintojasLappset

Papildoma informacija

Kritimo aukštis

0 – 0.6m

Medžiagiškumas

Metalas

Serija

Pagrindinės funkcijos

Sūpimasis

Prekė pridėta

Atsisiuntimai

2 dwg – Iš šono

2 dwg – Vaizdas iš viršaus