Tapkite aktyviu su naujuoju „Luna“ žaidimu!

04/03/2024

Niekas kitas taip neįtraukia žmonių į žaismą kaip spalvingas ir linksmas žaidimas, kuriame
reikia atskleisti šokio judesius. Štai apie ką yra LUNA!

 

Paprasti dalykai ir laikas kartu daro gyvenimą lengvą ir malonų. Dar viena puiki „Lappset“ Luna žaidimo technologija, sukurta siekiant pagerinti bendrą savijautą ir kurti džiaugsmą. Kiekvienas gali mėgautis akimirkomis, nes tai atitinka visų poreikius ir gebėjimus. Šis interaktyvus žaidimas apima tik 3,8 kvadratinių metrų erdvę ir turi novatorišką išmanųjį jutiklį, kuris lengvai aptinka žaidėją ir reaguoja į jo judesius sukurdamas garsą ir muziką. Argi ne puiku? Nustebsite, kiek iššūkių gali sukurti šis žaidimas, sukurdamas daugybę įsimintinų akimirkų, kurias visada norėsis pakartoti.

Kiekvienas gali smagiai praleisti laiką, nes žaidimas Luna apima įvairaus amžiaus auditorijas ir jį vienu metu gali žaisti net keletas žaidėjų. Taip pat jei žaidėjai yra vaikai, jie savarankiškai gali orientuotis žaidime, nes tam nereikia pagalbos. Kas dar puiku, kad tai yra atviros erdvės žaidimas, be pavojų ir laipiojamų objektų, saugumas visuomet yra prioritetas.

Šokio privalumai

Visi žino, kad šokis yra puikus būdas pagerinti fizinį aktyvumą, raumenų jėgą, lankstumą ir ištvermę. Tai taip pat turi daug kitų puikių privalumų, pavyzdžiui, pagerina pusiausvyrą, koordinaciją, motorinius įgūdžius ir reakciją.

Dar svarbu žinoti, kad šokio privalumai prisideda ir prie emocinės gerovės. Judėjimas mažina stresą ir nerimą, skatina laimės hormonų, endorfinų, išsiskyrimą, o tai yra puikus būdas praskaidrinti nuotaiką. Kam tai gali nepatikti?

Socializacija

Dalyvavimas žaidime Luna didesnėmis grupėmis, yra puikus būdas skatinti socialinį ryšį su kitais ir sustiprinti savo pasitikėjimą. Bendradarbiavimas skatina komandinį darbą, kuris yra puikus įgūdis asmeniniam ir profesiniam augimui, kai stengiamasi pasiekti bendrų tikslų. Socialinis ryšys yra būtinas ir itin svarbus žmogaus gyvenimo kokybei.

Erdvės kurias „Luna“ pavers šokio aikštele:

Prekybos centrai
Sporto kompleksai
Vidiniai žaidimų parkai
Bibliotekos
Šeimos pramogų centrai
Šeimos restoranai
Bendruomenės centrai
Muziejai ir kt.

 

Ar tu pasiruošęs smagiai praleisti laiką ir patirti magiškų akimirkų? Tiesiog prisijunk!

Esant poreikiui lauko erdvėms turime sprendimą – SONA.

Daugiau informacijos rasite mūsų kataloge arba susiekus nurodytais kontaktais internetiniame puslapyje.

Nedvejodami susisiekite su mumis, jei kyla bet kokie klausimai

Peržiūrėkite mūsų
gaminius